All 4 mobility, all about you

Volledig elektrische premium SUV

ZEEKR 7X

Ruimte voor het leven. Performance wanneer je ze wilt.

De ZEEKR 7X combineert het comfort en de ruimte van een premium gezins-SUV met 800V-technologie, ultrasnel laden en krachtige elektrische aandrijvingen. Ontworpen in Europa en gebouwd rond dagelijks gebruik.

ZEEKR 7X, volledig elektrisch ZEEKR-model
800V Next Generation SUV
615 km maximaal WLTP-bereik
3,8 s snelste 0–100 km/u
646 pk maximaal vermogen
13 min snelste 10–80%

Next generation SUV

Een SUV die zich aanpast aan jouw leven.

Met tot 615 kilometer rijbereik, een royale koffer, achterdeuren die bijna 90 graden openen en een interieur vol slimme details is de 7X ontworpen voor gezinnen die geen afstand willen doen van prestaties.

Interieur van de ZEEKR 7X

Europees design

Ruim zonder log te worden.

De 7X werd in Göteborg ontworpen met vloeiende oppervlakken, een aflopende daklijn en sterke proporties. Binnenin combineren hoogwaardige materialen zich met praktische oplossingen voor elke passagier.

539 liter koffer Een royale bagageruimte met flexibele indelingsmogelijkheden.
Achterdeuren bijna 90° Maakt instappen met kinderen, tassen of huisdieren merkbaar eenvoudiger.
Comfort voor iedereen Afhankelijk van de uitvoering zijn verwarming, ventilatie en massage beschikbaar.

Technologie & connectiviteit

Slimme technologie die bruikbaar blijft.

De 7X combineert een snelle derde generatie interface met 5G-connectiviteit, fysieke bediening en uitgebreide rijhulpsystemen.

01

Derde generatie interface

Een snelle, gebruiksvriendelijke digitale omgeving voor voertuigfuncties en infotainment.

02

5G & Companion-app

Connected functies en 24/7 externe toegang tot de auto via de ZEEKR Companion-app.

03

Geavanceerde ADAS

Rijhulpsystemen ondersteunen de bestuurder en dragen bij aan de 5-sterren Euro NCAP-score.

800V high-voltage system

Ultrasnel laden hoort hier bij het concept.

Alle 7X-uitvoeringen gebruiken een 800V-architectuur. De Core RWD kan onder geschikte omstandigheden van 10 tot 80 procent laden in 13 minuten; de 100 kWh-versies doen dat in 16 minuten.

13 minuten Snelste 10–80% laadtijd op de Core RWD met 75 kWh-batterij.
16 minuten 10–80% voor Long Range RWD en Privilege AWD met 100 kWh-batterij.
Tot 615 km WLTP De Long Range RWD levert het grootste opgegeven rijbereik.
ZEEKR 7X aan een snellader

Uitvoeringen

Van efficiënt tot uitgesproken krachtig.

De 7X is beschikbaar met twee batterijformaten en achter- of vierwielaandrijving, met maximaal 646 pk en 2.000 kg trekvermogen.

Snelste laadstop

Core RWD

Snelste laadstop

  • AandrijvingRWD
  • Rijbereik480 km
  • Vermogen310 kW / 421 pk
  • 0–100 km/u6,0 s
  • Batterij75 kWh
  • 10–80%13 min

Maximaal bereik

Long Range RWD

Maximaal bereik

  • AandrijvingRWD
  • Rijbereik615 km
  • Vermogen310 kW / 421 pk
  • 0–100 km/u6,0 s
  • Batterij100 kWh
  • 10–80%16 min

Maximale performance

Privilege AWD

Maximale performance

  • AandrijvingAWD
  • Rijbereik543 km
  • Vermogen475 kW / 646 pk
  • 0–100 km/u3,8 s
  • Batterij100 kWh
  • 10–80%16 min

Afmetingen & gebruik

Ontworpen voor echte ritten.

De afmetingen, beschikbare ruimte en elektrische configuratie maken dit ZEEKR-model bruikbaar voor elke dag zonder zijn eigen karakter te verliezen.

4.787 mm totale lengte
2.900 mm wielbasis
539 l kofferinhoud
2.000 kg trekvermogen
ZEEKR 7X, volledig elektrisch ZEEKR-model

ZEEKR 7X bij Sterckx – De Smet

Ontdek de ZEEKR 7X van dichtbij.

Vergelijk de drie uitvoeringen, bespreek je laad- en rijprofiel of plan een testrit bij Sterckx – De Smet.

Rijbereik, laadtijd, vermogen en andere technische waarden hangen af van de gekozen uitvoering, uitrusting en omstandigheden. WLTP-waarden en laadtijden worden gemeten of opgegeven onder specifieke voorwaarden; werkelijke resultaten kunnen variëren.

Scroll naar boven